دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«11»؛

شیبانی: دولت آمریکا با جنگ اقتصادی علیه ایران می‌خواهد اعتماد مردم نسبت به انقلاب را کمرنگ کند

مسئول بازرسی بسیج دانشجویی شهید چمران استهبان گفت: دولت آمریکا می‌خواهد با جنگ اقتصادی علیه ایران اعتماد مردم نسبت به انقلاب را کمرنگ کند و ارزش ریال ایران را نابود کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسعید شیبانی مسئول بازرسی بسیج دانشجویی شهید چمران استهبان در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با رذالت های آمریکا با جمهوری اسلامی بیان داشت: دولت آمریکا می‌خواهد با جنگ اقتصادی علیه ایران اعتماد مردم نسبت به انقلاب را کمرنگ کند و ارزش ریال ایران را نابود کند.


مسئول بازرسی بسیج دانشجویی شهید چمران استهبان در خصوص وظیفه جنبش‌های دانشجویی در جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی ابراز داشت: وظیفه دانشجویان آگاه سازی مردم نسبت به فتنه دشمن و تبلیغ به حمایت از کالاهای داخلی و کمک به تولیدملی و بومی کردن کالا در کشور است.


شیبانی در رابطه با جایگاه دولت و مجلس در جنگ اقتصادی اظهار داشت: دولت می بایست با بکارگیری افراد انقلابی و دلسوز به حمایت از تولید داخلی بپردازد و جلوی رانت خواری و قاچاق بایستد و با نظارت دقیق و برخورد قاطع با دلالان اقتصادی و با تلاش مضاعف دلار را از ارزکشور حذف کنند.

ارسال نظر


captcha